van egy különös hasi fájdalmam
Közzétéve: 2011. 03. 18. 07:44 -
• 1 perc olvasásKözzétéve: 2011. 03. 18. 07:44 -
• 1 perc olvasás
Azt kérdezném, hogy van egy különös hasi fájdalmam. Az orvos mondott egy olyan kifejezést, hogy "hasi migrén"-em lehet, de nincs segítség. Több internet-oldalon, külföldin, is néztem van ilyen, de nem tudom , tényleg mit lehet tennem ellene?! Várom a tanácsukat, köszönettel.
A hasi migrén fogalma inkább a gyerekgyógyászatban fordul elő, felnőtteknél nemigen tesznek róla említést a szaklapok. A „különös hasi" fájdalom alapján sem hasi migrénre sem más betegségre nem tudok következtetni, hiszen semmit sem tudok a betegségéről, a leleteiről, a tüneteiről és Önről sem.
Kövess minket!
facebookKapcsolódó cikkek


