• nátha
    • Fújd ki rendesen! Minden a nátháról

      Fújd ki rendesen! Minden a nátháról

    • Alvadásgátló mellett a nátha terápiája sem egyszerű

      Alvadásgátló mellett a nátha terápiája sem egyszerű

    • A felsőlégúti nyavalyák könnyen megkeseríthetik a karácsonyt

      A felsőlégúti nyavalyák könnyen megkeseríthetik a karácsonyt

  • melanóma
    • Ismeri a melanoma 15 rizikófaktorát?

      Ismeri a melanoma 15 rizikófaktorát?

    • A mesterséges intelligencia az anyajegyszűrésben

      A mesterséges intelligencia az anyajegyszűrésben

    • Segítenek a szűrőkampányok a melanoma felismerésében

      Segítenek a szűrőkampányok a melanoma felismerésében

  • egynapos sebészet
    • Duplájára nőtt az egynapos sebészeti ellátások aránya

      Duplájára nőtt az egynapos sebészeti ellátások aránya

    • Két és félszer több az egynapos műtét a győri Petz-kórházban

      Két és félszer több az egynapos műtét a győri Petz-kórházban

    • Egynapos ellátási egységet adtak át a pécsi szívcentrumban

      Egynapos ellátási egységet adtak át a pécsi szívcentrumban

Yasminelle

Orvos válaszol

Tisztelt Weborvos!
Menstruációs ciklusom többé-kevésbé szabályos, 28 napos, de elég sokáig tartó, kb 8-9 nap. Ebből az első 2-3 nap csak "barnázgatás" majd szintén ennyi erős vérzés majd megint ennyi szintén barnázás...

... Eddig óvszerrel és megszakításos szeretkezéssel védekeztünk éveken keresztül, semmi probléma nem volt, csak elegünk lett az aggódásból vigyázásból. Nőgyógyászom írt fel fogamzásgátló tablettát. Vérzésem a szokásos időben és módon megjött, elkezdetem szedni a gyógyszert (Yasminelle), most tartok a negyedik napnál és továbbra is csak a barnázgatás megy, nem jelent meg az erősebb vérzés. Mitől lehet ez? Lehet a gyógyszer hatása? Folytassam a szedését?
Válaszát előre is köszönöm!


VÁLASZ


Kedves Kérdező!

Sajnos nincs a rovatban nőgyógyász szakorvos. A tablettát felíró orvos tanácsát kérje ki.
a szerk.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink