Megalapozzák helyüket az amerikai meddőségi piacon Gyógyszerpiac 2025.05.13 A Richter megerősíti együttműködését a Granata Bio-val a meddőség kezelésének területén.
Megnyitott a „Richter Gedeon Remény Háza" központ az afrikai Bamakóban Gyógyszerpiac 2025.05.07 Az orvosi és oktatási támogatás mellett a Remény Háza pszichológiai és jogi segítséget is nyújt, valamint munkalehetőségeket is kínál a központban.
Stratégiai társfejlesztési és licencmegállapodást kötöttek Gyógyszerpiac 2025.05.06 A Richter és az Adalvo közös fejlesztési megállapodást ír alá a semaglutid injekcióról, amely krónikus testsúlycsökkentés kezelését célozza.
AIPM: Egyre kevesebb klinikai vizsgálat jön az EU-ba és az országba Gyógyszerpiac 2025.04.28 A gyógyszergyártók akkor fognak klinikai vizsgálatokat Magyarországra hozni, ha utána a gyógyszerük elérhető lesz itt.
Orvosokat, asszisztenseket, gyógytornászokat várnak Állásajánlat A visegrádi rehabilitációs szakkórház munkatársakat keres több munkakörre, az állásokat pályázat útján lehet betölteni.
Orvosi angol szaknyelvi tanfolyamok, OET felkészítés! Aktuális A május elején induló hétvégi, kis csoportos OET felkészítő órákra a jelentkezési határidő április 15.
Belgyógyászt, neurológust, sebészt és szemész szakorvost keres az egri kórház Álláslehetőség Azonnali kezdéssel keresünk határozatlan időtartamra szóló, teljes munkaidőben történő foglalkoztatásra egészségügyi szolgálati jogviszonyban munkatársakat.
Orvosszakértő munkatársat keres a Bács-Kiskun Vármegyei Kormányhivatal Álláspályázat Orvosszakértői feladatellátásra keres munkatársat Kecskeméten, azonnali munkakezdéssel a megyei Kormányhivatal.
Az utolsó lépés előtt a Richter két biológiai gyógyszere Gyógyszerpiac 2025.04.28 A Richter pozitív véleményt kapott a CHMP-től a csontbetegségek és csontritkulás kezelésére szolgáló termékeinek forgalomba hozatali engedélyezésére.
A Richter törzskönyvezés iránti kérelmet nyújtott be Gyógyszerpiac 2025.03.28 Az Európai Gyógyszerügynökség befogadta a bioszimiláris tocilizumab készítmény több indikációjára vonatkozó kérelmet.
Az Európai Kórházi Gyógyszerészet Napja van Gyógyszerpiac 2025.03.27 A gyógyszertári asszisztenseket, ápolókat, és a kórházi gyógyszertárban dolgozó többi szakembert is ünnepelik.
Erős fájdalomcsillapítókkal kereskedtek a patikusok Gyógyszerpiac 2025.03.25 Vádat emeltek a csalással vádolt személyek ellen, bűnösségükről a Kecskeméti Törvényszék fog dönteni.
Innovatív megoldások a ritka betegségek kezelésében Gyógyszerpiac 2025.03.20 Egy magyarországi gyógyszertár eredményei nem csupán a hazai, hanem a nemzetközi egészségügyi közösség figyelmét is felkeltették.
Fénnyel találnak célpontokat kutatók a jövő gyógyszereinek Gyógyszerpiac 2025.03.11 A gyógyszermolekulák csak akkor lehetnek hatékonyak, ha a betegséget okozó fehérje működését képesek megváltoztatni.
A Richter vezérigazgatója nyerte Az Év Leginspirálóbb Vezetője Díjat Gyógyszerpiac 2025.02.19 „Büszke vagyok arra, hogy egy olyan csapatot irányíthatok, amely nap, mint nap bizonyítja, hogy a siker kulcsa az együttműködés és a folyamatos fejlődés”.
Gyógyszerellátás: január 30-tól változnak az igazgatási díjak Gyógyszerpiac 2025.01.30 A Hálózatban Működő Gyógyszertárak Szövetsége több fontos jogszabályi változásra hívja fel a figyelmet.
Növekedett a gyógyszertárak száma, megfordult a trend Gyógyszerpiac 2025.01.28 HGYSZ: a gyógyszerellátás rendszere ugyan küzd gazdasági és szakmai nehézségekkel, de alapvetően megfelelően és stabilan működik.
A gyógyszertári ügyelet átalakítását javasolja a HGYSZ Gyógyszerpiac 2025.01.23 A részleges gyógyszertári ügyeletek nem egységesek, sok esetben nincsenek összhangban az új orvosi ügyeleti rendszerrel.
A Béres idén karácsonykor is segíti a rászorulókat Gyógyszerpiac 2024.12.13 A Béres Alapítvány évtizedek óta egészségvédő termékek adományozásával segíti a rászorulókat az ünnepek közeledtével is.
A gyógyszerészet az egyik leginkább szerteágazó tudomány Gyógyszerpiac 2024.11.29 A KSH adatai szerint Magyarországon évente hatvanmillió gyógyszerész-beteg találkozás történik.
Az Egis a forgalmazásért felel az érintett régiókban Gyógyszerpiac 2024.11.12 A mAbxience és az Egis stratégiai licencmegállapodást kötöttek két biohasonló készítmény közép- és kelet-európai értékesítésére.
Új törvény alapján figyelhetik az egészségügyi dolgozókat MA 06:08 | merce.hu Nem ígér béremelést az egészségügyieknek a jövő évi költségvetés MA 06:07 | nepszava.hu Jogszabály-módosítás javítaná az egészségpénztár használhatóságát MA 06:06 | biztosdontes.hu Váci szakrendelő – elindult az 1,6 milliárd forintos felújítási program MA 06:05 | okfo.gov.hu Itt a határidő: már csak két napig lehet az adó 1%-át felajánlani MA 06:04 | hovege.hu Fekete festékbe zárt fájdalom – üzenetek a pszichiátria túlélőitől MA 06:03 | promotions.hu Nagyot nőtt az átlagos péniszméret, de ez nem ad okot az örömre MA 06:02 | hvg.hu Csökkentették az autizmussal kapcsolatos kutatások finanszírozását MA 06:01 | penzcentrum.hu
Orvosi feladatokat is elláthatnak egyes szakdolgozók 2025.05.13 | Egészségpolitika Belügyminisztériumi támogatás közösségi egészségfejlesztő programokhoz 2025.05.14 | Egészségpolitika Orbán Viktor kiléptetheti Magyarországot? 2025.05.15 | Lapszemle Mínusz hét év: komoly egészségválságban a magyarok 2025.05.15 | Lapszemle Drámai emelkedés, ez a betegség lesz az évszázad nyavalyája 2025.05.15 | Lapszemle Elküldte a fülfájós betegeket, kirúgták a doktornőt 2025.05.14 | Lapszemle Bűnügyi felügyelet alá helyezték az orvost 2025.05.15 | Lapszemle Hibás tételt találtak a népszerű vitaminkészítményben 2025.05.16 | Lapszemle Hogyan élhetik túl „zombiként” a rákos sejtek a kemoterápiát? 2025.05.15 | Hírek Nem gyógyítható, de kezelhető a coeliaka 2025.05.16 | Hírek
A Richter és az AbbVie új kutatási és fejlesztési együttműködése Gyógyszerpiac 2024.10.25 A neuropszichiátriai rendellenességekkel élő emberek körében továbbra is jelentősek a megoldatlan egészségügyi szükségletek, új megoldások kellenek.
Bioszimiláris készítményt forgalmazhat a Richter Gyógyszerpiac 2024.10.09 A Richter Gedeon kizárólagos kereskedelmi megállapodást kötött egy kínai bioszimiláris készítmény európai értékesítésére.
Még 5 napig pályázhatnak a háziorvosok a Richter Érdemérem Díjra Gyógyszerpiac 2024.10.09 Október 13-a (vasárnap), éjfélig nyújthatják be pályaműveiket a háziorvosok a Richter Érdemérem Díjra!
Új törvény alapján figyelhetik az egészségügyi dolgozókat MA 06:08 | Lapszemle Nem ígér béremelést az egészségügyieknek a jövő évi költségvetés MA 06:07 | Lapszemle Jogszabály-módosítás javítaná az egészségpénztár használhatóságát MA 06:06 | Lapszemle Váci szakrendelő – elindult az 1,6 milliárd forintos felújítási program MA 06:05 | Lapszemle Itt a határidő: már csak két napig lehet az adó 1%-át felajánlani MA 06:04 | Lapszemle Fekete festékbe zárt fájdalom – üzenetek a pszichiátria túlélőitől MA 06:03 | Lapszemle Nagyot nőtt az átlagos péniszméret, de ez nem ad okot az örömre MA 06:02 | Lapszemle Csökkentették az autizmussal kapcsolatos kutatások finanszírozását MA 06:01 | Lapszemle Mi mindenre lehet alkalmas a testen belüli 3D-nyomtatás! MA 06:00 | Lapszemle