Átmeneti járadék

Közzétéve: 2009. 01. 20. 17:14 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

2009. szeptember hóban betöltöm az 57. életévemet. 2006. óta szociális járadékot kapok, mivel végles 50%-os munkaképesség-csökkenést állapítottak meg az OSZI-nál. Szept-től jogosult leszek-e átmeneti járadékra? (Munkaviszonyom:38 év + 100 nap)

Nyugdijbiztosi Igazgatósághoz /Kirendeltséghez/ kell benyújtani igényét az átmeneti járadék megállapitására. Ott fognak tudni Önnek tanácsot, segitséget nyújtani.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek