Dobozdíj

Közzétéve: 2009. 08. 03. 10:19 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Miért kell a rákos betegeknek az ingyenes injekciókért doboz dijat fizetni? Az injekciók természetesen egyesével vannak csomagolva, hogy minnél többe kerüljön.

Szerkesztőségünk a miértre válaszolni nem tud, mivel nem vagyunk jogszabályalkotók. A kérdést érdemes lenne feltenni az Egészségügyi Minisztériumnak.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek