egy h....szülő

Közzétéve: 2009. 01. 08. 12:10 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tessék megmondani, hol kell, ha a 23 éves fiam nem dolgozik, de én szeretnék helyette fizetni a TB felé? Már régóta nincs érvényes TAJ-kártyája. Ezt csak személyesen teheti, vagy én elintézhetem?

A lakóhelye szerinti adóhatósághoz sziveskedjék menni az egészségügyi szolgáltatásra jogositó járulék befizetése ügyében.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek