Gratuláció

Közzétéve: 2008. 12. 06. 17:13 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Nem kérdezek semmit, csak gratulálni szeretnék. Nagy ötlet ez a rovat! Főleg itt, ahová a legtöbben egyébként is azért jönnek, mert kérdésük van (ti: orvos válaszol). Remélem a jövőben sem szorulok segítségükre. Sok sikert a további munkához!

Jó érzés azt tapasztalni, hogy hasznosat teszel. Forgó Györgyné

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek