Hópihe

Közzétéve: 2009. 02. 19. 12:23 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Üdvözlöm! Szeretném kérdezni, hogy 36-éves mviszony /1954-ben születtem/, mikor mehetek, előrehozott vagy csökkentett, és rendes nyugdíjba. Egy fáradt három műszakos ápolónő. Köszönöm.

60 évesen előrehozott öregségi nyugdijba mehet, minimum 37 év szolgálati idő mellett. Öregségi (rendes) nyugdijkorhatár 62 év.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek