IMRE jeligére

Közzétéve: 2009. 05. 28. 15:18 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

1951 08.13.-án születtem, több mint 40 év munkaviszonyom van. Kérdésem az, hogy mikor mehetek el teljes összegű előrehozott öregségi nyugdíjba?Válaszát előre is köszönöm!

Önnek az öregségi nyugdijkorhatára 62 év, Hosszú szolgálati idejére tekintettel 6o évesen mehet csökkentésnélküli öregségi nyugdijba./2011.aug.l3/

Kövess minket!

szünyugdíj
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek