Jaribu

Közzétéve: 2009. 01. 15. 15:19 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Jövőre megyek 62 évesen nyugdíjba. 30 szolgálati évem lesz. Ebből csak 12 az 1988. utáni, l8 év ennél korábbi munkaviszonyból származik. Hogyan számítják ki nyugdijamat?

Az irányadó időszak legalább felére rendelkezni kell keresettel. Az Ön esetében ez megvan, ezért önnek a nyugdij összegének megállapitása az l988 óta elért keresetének figyelembevételével történik.

(Minden levélre válaszolunk)

Üdvözlettel: Forgó Györgyné

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek