JELIGE: joska44

Közzétéve: 2008. 12. 03. 15:44 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Párom 1964-es születésü.kb10év bejelentett munka idövel rendelkezik/többi fusi/Kap majd nyugdijat?

Az 1964-es születésünek még viszonylag sok ideje van hátra, ahhoz, hogy öregségi nyugdijba mehessen., ha hátralévő időszakban is csak a "fusi" marad nyugellátásra ne számitsanak. A fusi alatt nincs járulékfizetés, nincs szolgálati idő szerzés, tehát nyugdij sincs.

Kövess minket!

szünyugdíj
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek