Jelige: támogatás

Közzétéve: 2009. 01. 22. 16:29 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Azt szeretném megtudni, hogy az a cukorbeteg aki gyógyszeres kezelés alatt áll kap-e támogatás, itt nem a gyógyszerekre gondolok, hanem pl. az inzulint ellenőrző teszt-csíkra, és ehhez hasonló dolgokra.

Nem kap támogatást a gyógyszert szedő, csak az inzulinos, ő is csak napi kétszeri vércukor ellenőrzés esetén.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek