jelige58

Közzétéve: 2009. 03. 24. 14:31 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Nemigazán értem a válaszát az 1958 jeligére. A a bizottság jó rehabilitálhatónak tartja akkor ezt az ellátást állapítja meg. gy tudom aki 2007-ben rokkantnyugdíjas volt annak a 2008-as flülvizsgálata során csak az egészség károsodás mértékét kellett volna vizsgálni. nnek ellenére a bizottság rákényszeríti a beteget azzal hogy kitöltették a nyomtatványt és így már a rehabilitálhatóságát tudták vizsgálni...

Igaza van a zárórendelkezésben foglaltakkal kapcsolatosan, igy a ehabilitásciós járadékról szóló határozatot lehetősége van azt a
Nyugdijbiztositási Igazgatóságon megfellebbezni.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek