kft igazgatója

Közzétéve: 2009. 02. 05. 11:36 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Egy kft igazgatója voltam másfél évig, novemberben megszünt a cég, mert teljesen minuszos volt, nekem akkor most nem jár munkanélkuli vagy bármilyen ellátás, vállalkozói járadék.

Igen járhat, attól függ, hogy melyik ellátásra lehet jogosult, hogy mint tag vállalklozói járulékot fizetett, vagy mint alkalmazott a
munkavállalói járulékot fizette.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek