Kócos

Közzétéve: 2008. 09. 28. 15:41 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

1954-ben születtem, 38 év munkaviszonyom van. Jelenleg munkanélküli vagyok. Mehetek nyugdíjba?

Jelenleg nem mehet öregségi nyugdíjba. Az öregségi nyugdíjkorhatár 62 év, az 1954-ben születettek 2o16-ban érik el az öregségi nyugdíjkorhatárt és hosszú szolgálati idő /4o év/ mellett mehetnek férfiak-nők egyaránt 6o évesen előrehozott öregségi nyugdíjba 2o14-ben.

Kövess minket!

szünyugdíj
Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek