Mennyi lenne a nyugdíjam

Közzétéve: 2009. 03. 05. 15:38 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

56 évet betöltött nő vagyok, 39 éves munkaviszonnyal. Munkanélküli lettem, e miatt szív és idegrendszeri problémáim keletkeztek. Mennyi lenne a nyugdíjam ha leszázalékolnának.

Az l988 óta eltelt időszakban elért, a nyugdíjjárulék alapját képező keresetének mértéke /összege/ határozza meg elsősorban a
nyugellátása összegét.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek