Miért kell iskolába járni?

Közzétéve: 2009. 03. 03. 10:03 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Miért kell iskolába járni?

Biztos vagyok abban, hogy csak tréfából tette fel ezt a kérdést. De röviden akár sorolhatom is, hogy miért kell iskolába járni. Tanuljunk meg irni , olvasni, mert enélkül naagyon sivár volna az élet.
Tanulhassunk szakmát, legyünki foglalkoztathatóak, hogy eltarthassuk magunkat és családunkat ,stb...

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek