Snoopy

Közzétéve: 2009. 07. 02. 14:51 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Szeretném kérdezni, hogy az 1954.02.01-én született nő, aki 1970-től folyamatos munkaviszonyban van. Előrehozott, vagy csökkentett öregségi nyugdíjba elmehet-e ha még 2009-ben kérvényezi??

l954-ben született nőnek öregségi nyugdijkorhatára 63,5 év. Előrehozott öregségi nyugdíjba 60. évének betöltése után mehet.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek