Tanuló.

Közzétéve: 2009. 02. 19. 11:33 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

1954-es születésű vagyok. Iskolai nyári szünetekben 2 hónapot dolgoztunk. 1964,-65,-66,-67,-68-ban családtagként, amit munkaegységként fizetésként megkaptunk. Szolgálati idő kiszámításnál kérhetem-e a beszámítást?

Kérem forduljon kérdésével a lakóhely szerinti illetékes Nyugdijbiztositási Igazgatósághoz.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek