Újraéled-e az özvegyi nyugdíj?

Közzétéve: 2009. 02. 25. 11:46 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

1993-ban lettem özvegy, 3 év múlva újra férjhez mentem. 10 év után elváltunk, 2006-ban. Jelenleg jár-e nekem az özvegyi nyugdij, újraéled-e?

Nekem úgy tűnik, hogy özvegyi nyugdijra Ön nem lesz jogosult. Elvált házastársnak csak speciáiis helyzetben jár az özvegyi nyugdij, Ön nem hozott fel ilyen indokot.

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek