Zoli jeligére!

Közzétéve: 2009. 01. 21. 16:24 -

• 1 perc olvasás
Google Állítsd be, hogy a Weborvos az elsők között legyen a Google-találatokban!

Tudom nem eü.kérdés de szeretném segitségüket kérni 1952-ben születtem férfi vagyok mikor mehetek nyugdijba? köszönöm.

62 évesen mehet el öregségi nyugdijba, minimum 2o év szolgálati idő mellett. 60 évesen elmehet előrehozott öregségi nyugdijba minimum 37 év szolgálati idő mellett.
Üdvözletel: Forgó Györgyné

Kövess minket!

Weborvos
Weborvos

Kapcsolódó cikkek