A székesfehérvári kórház cáfol, de bocsánatot kér a BM Lapszemle 2025.08.07 Gulyás Gergely tájékoztatást kért az illetékes tárcától, azt mondták neki, csak egyszer volt korábban hasonló.
250 millió forintból megújult a váci szakrendelő több részlege Hírek 2025.08.06 A felújítás során kicserélték a padlóburkolatot, az ablakokat, az elekromos hálózatot, a szanitereket, a beépített bútorokat és az árnyékolókat.
Nyomoz a rendőrség a mezőtúri kórház egyik orvosának ügyében Lapszemle 2025.08.06 A gyanú szerint egy főorvos ellen hálapénz elfogadása és vélhetően gondatlanságból elkövetett betegveszélyeztetés miatt zajlik eljárás.
Utolsó esély az offline nyárra! Hírek 2025.08.05 Újabb e-bookkal és ingyenes programsorozattal segíti a családokat a Bethesda Gyermekkórház a képernyőidő csökkentésében.
Richter Egészségváros: 6 ezer szűrés, 63 millió forint Aktuális A Richter Egészségváros országjáró programsorozat stratégiai fontosságú kiegészítője a magyar egészségügyi ellátórendszernek.
Donorvizsgáló orvost keres a kaposvári Plazma Pont Állásajánlat Kaposvári csapatába keres donorvizsgáló orvos munkatársat a Plazmaszolgálat Kft.
Az egészség ára: rejtett költségek a rendelők működésében Aktuális A betegellátás mögött húzódó rendszerek, eszközök és emberi munka nélkül nem lenne lehetséges a színvonalas szolgáltatás.
Orvosszakértő munkatársat keres a Bács-Kiskun Vármegyei Kormányhivatal Álláspályázat Orvosszakértői feladatellátásra keres munkatársat Kecskeméten, azonnali munkakezdéssel a megyei Kormányhivatal.
Nem volt víz a szülészeten, nem tudtak zuhanyozni a kismamák Lapszemle 2025.08.05 A kórház szerint a vízhálózat fertőtlenítése miatt volt szükség korlátozásra, ezért palackozott vizet adtak a betegeknek.
Indulnak a műtétek a szentesi Sürgősségi Osztály műtőjében is Regionális hírek 2025.08.01 A felújítási munkálatok befejeztével újabb műtőben indulhatnak el a korábban leállított sebészeti beavatkozások a kórházban.
Segítő újítások a Heim Pál Gyermekkórház megújult honlapján Hírek 2025.08.01 A kórház ambulanciái, szakrendelései és fekvőbeteg osztályai külön oldallal, rendelési időkkel, orvosokkal, előjegyzési információkkal segít a szülőknek.
A kórház szerint „minimális” fennakadást okoz az elromlott MR-készülék Lapszemle 2025.08.01 A kecskeméti kórház szerint a meghibásodott MR-készülék javítása költséghatékonysági szempontból nem indokolt, mivel rövidesen úgyis lecserélik.
Hamarosan modern CT-berendezés áll munkába a kalocsai kórházban Lapszemle 2025.07.30 A készülékcsere és a helyiség felújítása 2025. augusztus 6-án kezdődik, és várhatóan szeptember végéig tart.
Vasárnap este leállt az MR-készülék a kecskeméti kórházban Lapszemle 2025.07.30 A régi készülék vasárnap leállt, a vadonatújat őszre ígéri a kórház, a már előjegyzett vizsgálatokat átütemezik.
A beteg gyerekeknek hőségben, fagyban kellett gyalogolniuk Lapszemle 2025.07.28 A Bethesda Kórház Alapítványa június 17. és július 9. között folyó kampányának célja két kisbusz árának összegyűjtése volt.
Újraindulhatnak a műtétek a Szentesi Multidiszciplináris Centrumban Regionális hírek 2025.07.23 A traumatológia műtőjében a jellemzően egynapos ellátás keretében végzendő alacsony és közepes kockázatú beavatkozások indulhatnak újra.
Elutasították Hadházy Ákos feljelentését az Uzsoki kórház ügyében Lapszemle 2025.07.22 A rendőrség bűncselekmény hiányában elutasította a feljelentést, a politikus a határozatot panaszolni fogja és új feljelentést is tesz az ügyben.
Ettől zúzódik a vese és szakad a lép – megéri kockáztatni? Lapszemle 2025.07.22 Futószalagon jönnek a sérült fiatalok. Ha baleset ér ezzel az eszközzel, arra életed végéig emlékezni fogsz.
Lezárult a belső vizsgálat az Uzsoki VIP-osztálya ügyében Lapszemle 2025.07.21 Lezárult ugyan az eljárás, de nem árulják el, mit állapított meg, mindazonáltal a feltártak "további döntések alapjául szolgálnak".
Új, csúcstechnológiás MR érkezik Dunaújvárosba az ősszel Lapszemle 2025.07.21 Az előkészületek után, a tervek szerint decemberben kezdődhetnek meg vele a vizsgálatok, néhány szakrendelésnek pedig költöznie kell majd.
Új főigazgató-helyettes kapcsolódott be a Honvédkórház irányításába Egészségpolitika 2025.07.16 Az új pozíció célja, hogy szorosabb legyen a civil és a katonai egészségügyi rendszer közötti szakmai együttműködés.
A rühesség napjainkban is globális közegészségügyi probléma 2025.08.08 | webbeteg.hu Véget nem érő pályázati modellek az alapellátásban 2025.08.08 | medicalonline.hu Újra itt van a múlt század legsúlyosabb járványa 2025.08.08 | economx.hu Életet ment és mindenkit megtalál – egy kis labdázásért cserébe 2025.08.08 | hvg.hu Véradás: fiatalok mutatnak példát fiataloknak 2025.08.08 | MedicalOnline A szenvedélybetegek ellátása az összeomlás szélére került 2025.08.08 | nepszava.hu A lítium lehet a válasz az Alzheimer-kórra 2025.08.08 | Telex Napokon belül kezdődik a parlagfűszezon 2025.08.08 | 24.hu
A kollagén az új bifidus essensis, de jó bármire is? 2025.08.05 | Lapszemle Dengue-lázzal fertőzött 14 éves fiút is találtak Hajdú-Bihar vármegyében 2025.08.06 | Lapszemle Ennyit lehetett keresni a magyar egészségügyben 2025.07.31 | Lapszemle Nyomoz a rendőrség a mezőtúri kórház egyik orvosának ügyében 2025.08.06 | Lapszemle Csak orvosok végezhetik, de autószerelők is megteszik. Mi az? 2025.08.06 | Lapszemle Gyenes Géza: kiemelten fontos visszaállítani a kórházi ellátást 2025.08.06 | Lapszemle Leállították az mRNS-vakcinák fejlesztésének finanszírozását Amerikában 2025.08.06 | Lapszemle Mi történik a szívvel és más szervekkel, ha évekig magas a vérnyomás? 2025.08.06 | Egészségmagazin A kiberbűnözők célkeresztjében az egészségügy 2025.08.05 | Hírek A lakosság háromnegyedének elérhetetlen az azonnali kórházi ellátás 2025.08.06 | Lapszemle
Botrány a Péterfy utcai kórházban: rengeteg lejárt húst találtak Lapszemle 2025.07.16 A VII. kerületi intézményben összesen több mint 200 kilogrammnyi, hónapokkal korábban lejárt húsáru került elő az ellenőrzéskor. Reagált a hírre a kórház.
Új CT berendezést kapott a bajai kórház Lapszemle 2025.07.15 Az új korszerű CT berendezés az eddigi 16 szeletes helyett 128 szeletes felvételt tud készíteni.
Légzéstámogató eszközt kapott a Heim Pál kórház a vadászoktól Hírek 2025.07.14 Az eszköz melegített, párásított oxigént juttat nagy sebességgel a tüdőbe, nagyban segítve a tüdőbetegségben szenvedő gyerekek gyógyítását.
A rühesség napjainkban is globális közegészségügyi probléma 2025.08.08 | Lapszemle Véget nem érő pályázati modellek az alapellátásban 2025.08.08 | Lapszemle Újra itt van a múlt század legsúlyosabb járványa 2025.08.08 | Lapszemle Életet ment és mindenkit megtalál – egy kis labdázásért cserébe 2025.08.08 | Lapszemle Véradás: fiatalok mutatnak példát fiataloknak 2025.08.08 | Lapszemle A szenvedélybetegek ellátása az összeomlás szélére került 2025.08.08 | Lapszemle A lítium lehet a válasz az Alzheimer-kórra 2025.08.08 | Lapszemle Napokon belül kezdődik a parlagfűszezon 2025.08.08 | Lapszemle Több millió forintnyi toborzópénzzel csábítanak az egészségügybe 2025.08.08 | Lapszemle