-
Megütötte a fogát
2004.10.29 -
A TANÁCS 1988. december 21-i IRÁNYELVE
2004.10.29Az irányelv rögzíti, hogy a tagországok milyen eljárások szerint határozhatják meg a gyógyszerek támogatásának, illetve ármegállapításának rendjét
-
A TANÁCS 93/104/EK IRÁNYELVE
2004.10.29Az irányelv meghatározza a munkaidő és a pihenőidő szervezésének minimális szempontrendszerét
-
Könnyebb és jobb anyajegy-eltávolítás
2004.10.28A University Hospitals of Cleveland kutatói arról számolnak be, hogy MRI alkalmazásával egy minimálisan inváziv műtéti eljárás során a nehezen kezelhető anyajegyek is könnyedén korrigálhatók, írja az Ivanhoe.
-
Az inzulinérzékenységet gén szabályozza
2004.10.28A Wake Forest University tudósai azonosítottak egy gént, amely a 2-es típusú cukorbetegség húsz százalékának kialakulásáért felelős.
-
50 éves nő rendszertelen vérzéssel
2004.10.28Cyclo Menorettet kaptam, de mellette rendszertelen vérzéseim
vannak. 5o-es nő vagyok. Az orvos méheltávolítást javasol. Valóban nincs más módszer a vérzések befolyásolására? (Az Exacyl-t is használom.) -
Szilvia
2004.10.28Létezik-e olyan homeopátiás szer, vagy végső esetben gyógyszer, mely a menstruációt megelőző rosszullétes állapotot csökkenti?
-
Szilvia
2004.10.28Létezik-e olyan homeopátiás szer, vagy végső esetben gyógyszer, mely a menstruációt megelőző rosszullétes állapotot csökkenti,
-
Hajhullás II.
2004.10.282 hónapja csináltak egy teljes vérképet, a vas 26,0, a transferrin 2,51 volt. Hormonvizsgálaton is voltam nőgyógyászati probléma miatt.
-
Palkó
2004.10.2814 éves koromban tapasztaltam először, hogy alvásból felkeltem, de mintha csak az értelmem ébredt volna fel.
-
69 éves nagymama
2004.10.28Az én nagymamám 69 éves. kb. 2 hónapja kezdődtek
nála a panaszok. Olyan volt mint aki nem oda figyel amit mondok neki, viszont mindíg rendesen válaszolt. Akkor még nem is gyanakodtam. Aztán elkezde a hasát fájlalni. Elvittük orvoshoz, aki a béltükrözés után megállapította, hogy nincs semmi baj. Így kb. 2 hete hazavittük. az orvosával beszélgetve említettem neki, hogy a mama talán depressziós, mert a kórházba is mindíg félelem ült ki az arcára. Kérdezgettem mi lehet a baj? Egyszer csak kibökte, hogy a papa zöldhályoga bántja. Mindíg az lebeg előtte, hogy a papa meg fog vakulni.
-
Clucose
2004.10.28Soha korábban nem fordult elő határérték feletti érték(5,4-5,8 volt januárban és augusztusban) és most októberben 7.5 -öt mutat a leletem.Lehet ez egyszeri eset,vagy már cukorbeteg lettem?
-
Szemsérülés
2004.10.28Bedagadt, belilult, bevérzett a szemem, mert szemen ütöttek, de a látásomban nem tapasztaltam rosszabbodást.
-
Füles
2004.10.28Köszönöm kimerítő és részletes válaszát az otoneurológiai leletekre és a panaszomra (fülzúgás). /Egyébként az említett vizsgálatokat végző neurológus-fül-orr-gégész szakorvosomtól kaptam beutalót egy pszichiáterhez.
-
Időszakos problémák cukorbetegség esetén
2004.10.28Főétkezések vagy cukros ételek után egy furcsa érzés, nyomás vagy szorítás jelentkezik a torkomnál,