• Ónodi-Szűcs
    • Ónodi-Szűcs: több fejlesztés, magasabb bér

      Ónodi-Szűcs: több fejlesztés, magasabb bér

    • Teljesítmény helyett eredményalapú finanszírozás

      Teljesítmény helyett eredményalapú finanszírozás

    • Számvetés az Arénában: Ónodi-Szűcs Zoltán

      Számvetés az Arénában: Ónodi-Szűcs Zoltán

  • EBP
    • Mitől lesz szuper a szuperkórház?

      Mitől lesz szuper a szuperkórház?

    • Rákosmente rendelőjét is fejlesztik

      Rákosmente rendelőjét is fejlesztik

    • EBP: Fejlesztik a nagykátai rendelőintézetet

      EBP: Fejlesztik a nagykátai rendelőintézetet

  • EESZT
    • Nem elég rugalmas  az e-recept

      Nem elég rugalmas az e-recept

    • Hekkerek tarolták le a lett egészségügyi rendszert

      Hekkerek tarolták le a lett egészségügyi rendszert

    • EESZT - az egészségügyi ellátás új dimenziója

      EESZT - az egészségügyi ellátás új dimenziója

Cicamica

Orvos válaszol 2014.03.03 10:03

Üdvözlöm! Én egy 15 éves lány vagyok és azzal a panasszal fordulok önhöz,hogy napok óta fáj a szívem és gyógyszert is szedek betalock zok a neve...

... Ezt a magas pulzusomra irták fel. És már kb 2 éve szedem ezt a gyógyszert. De amióta szedem a pulzusom rendben van csak elég sűrűn érzem azt h fáj a szivem. Meg olyan érzéseim vannak mintha kihagyna egy ütést a szivem.és már kezdek félni mert nem tudom hogy mitől lehet ez.


VÁLASZ


Kedves Olvasó!

Kezelőorvosával egyeztessen, mert a vényköteles gyógyszer arra utal, hogy Ön kezelt beteg. Mindenképpen kontrollra jelentkezzen nála!
a szerk.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink