Weborvos.hu
  • Pollen
    • Évről évre súlyosbodhatnak az allergiások tünetei

      Évről évre súlyosbodhatnak az allergiások tünetei

    • OKI: Másodfokú riasztás a parlagfű miatt

      OKI: Másodfokú riasztás a parlagfű miatt

    • OKI: már tüneteket okoz a parlagfű

      OKI: már tüneteket okoz a parlagfű

  • utazás
    • Egzotikus utazás egzotikus betegség nélkül

      Egzotikus utazás egzotikus betegség nélkül

    • Kockázatos az utazás az oltások nélkül

      Kockázatos az utazás az oltások nélkül

    • Utazást tervez? Erre mindenképpen gondoljon!

      Utazást tervez? Erre mindenképpen gondoljon!

  • napártalom
    • A napégés meggyógyul, a hatása megmarad

      A napégés meggyógyul, a hatása megmarad

    • Milyen szempontok szerint válasszunk naptejet?

      Milyen szempontok szerint válasszunk naptejet?

    • Rendszeresen kell használni a fényvédőt

      Rendszeresen kell használni a fényvédőt

41 éves vagyok 2 hónapja abbahagytam a fogamzásgátló szedését azóta hőhullámok kínoznak napi 8-10 alkalommal még éjszaka is. Alvászavarok is jelentkeztek sajnos...

... A nőgyógyászom szerint pár hónapon belül rendeződik a helyzet a kérdésem az lenne, hogy átmeneti problémáról lehet-e szó vagy elképzelhető-e hogy klimaxolok 41 évesen.


VÁLASZ


A változás korának, tüneteinek megjelenési ideje egyénenként változik. A fogamzásgátló szedésének abbahagyása bizonyára az egységes hormonális rendszerben változást okoz, ezért valószínű, hogy a tünetek ezzel hozhatóak összefüggésbe.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink