• nátha
    • Kevés bosszantóbb dolog van a náthánál

      Kevés bosszantóbb dolog van a náthánál

    • Kutatók vizsgálják komolyan, létezik-e férfinátha?

      Kutatók vizsgálják komolyan, létezik-e férfinátha?

    • A nátha ellen a mai napig nem tudunk mit tenni

      A nátha ellen a mai napig nem tudunk mit tenni

  • melanóma
    • Drámai mértékben nő a melanomás esetek száma

      Drámai mértékben nő a melanomás esetek száma

    • Fényvédelem, önvizsgálat és tudás: együtt védenek a bőrrák ellen

      Fényvédelem, önvizsgálat és tudás: együtt védenek a bőrrák ellen

    • A Szigeten is keresd a „rút kiskacsát”!

      A Szigeten is keresd a „rút kiskacsát”!

  • egynapos sebészet
    • Polgármesteri nyílt levél: mikor működhet az egynapos sebészet Újbudán?

      Polgármesteri nyílt levél: mikor működhet az egynapos sebészet Újbudán?

    • Egynapos sebészet Pakson: hamarosan újraindulhat az ellátás?

      Egynapos sebészet Pakson: hamarosan újraindulhat az ellátás?

    • A kecskeméti kórház orvosa lett az Egynapos Sebészeti Tagozat elnöke

''Az egészség nem minden, de egészség nélkül minden semmi''

Hírek Forrás: teva.hu

A TEVA nemcsak szívügyének tekinti az egészség megőrzését, ennek jegyében támogatja a magyar sportot is.

„Az egészség nem minden, de egészség nélkül minden semmi." - ezzel a gondolattal nyitotta meg Patay Árpád, a TEVA Magyarország Rt. üzletág- igazgatója a TEVA Magyarország Rt. támogatott sportolóit és azok együttesét bemutató sajtótájékoztatót.

Nagyban
A TEVA szívügyének tekinti az egészség megőrzését, s fontosnak a magyar sport támogatását, ezért a jövőben nemcsak a Vasas SC férfi vízilabdacsapatának, hanem a Gödöllő női röplabda együttesének is névadó szponzora lesz.

A Magyarországon 10 éve jelen lévő, a sportot két éve támogató gyógyszergyártó- és forgalmazó cég mindkét klubot 2008-ig szponzorálja - hangsúlyozták a sajtótájékoztatón. "Bár a TEVA magyarországi központja Budapesten működik, a gyártás egy része és a kereskedelmi logisztikai központunk Gödöllőn található, ezért esett a választás a város röplabdacsapatára" – húzta alá Rózsa András vezérigazgató.

Az idén ismét bajnoki ezüstérmes és Magyar Kupa-győztes TEVA-VasasPlaket a sajtótájékoztatón mutatta be három fiatal

Nagyban
"szerzeményüket", a válogatott kerettag Hosnyánszki Norbertet, valamint Tóth Mártont, akit a Honvédból igazoltak le, továbbá a junior válogatott Kincses Attilát. A bajnoki elődöntős, végül negyedik helyen végzett, - egy felnőtt- és hét juniorválogatottal büszkélkedő gödöllőiek -, a szintén fiatal játékos Kovács Tímeát és Szívós Máriát szerződtették.