Weborvos.hu
  • Pollen
    • Évről évre súlyosbodhatnak az allergiások tünetei

      Évről évre súlyosbodhatnak az allergiások tünetei

    • OKI: Másodfokú riasztás a parlagfű miatt

      OKI: Másodfokú riasztás a parlagfű miatt

    • OKI: már tüneteket okoz a parlagfű

      OKI: már tüneteket okoz a parlagfű

  • utazás
    • Egzotikus utazás egzotikus betegség nélkül

      Egzotikus utazás egzotikus betegség nélkül

    • Kockázatos az utazás az oltások nélkül

      Kockázatos az utazás az oltások nélkül

    • Utazást tervez? Erre mindenképpen gondoljon!

      Utazást tervez? Erre mindenképpen gondoljon!

  • napártalom
    • A napégés meggyógyul, a hatása megmarad

      A napégés meggyógyul, a hatása megmarad

    • Milyen szempontok szerint válasszunk naptejet?

      Milyen szempontok szerint válasszunk naptejet?

    • Rendszeresen kell használni a fényvédőt

      Rendszeresen kell használni a fényvédőt

duzzanat

Orvos válaszol Szerző:

tisztelt doktor. nagyon faj a bal honom alja be van duzzadvak. elmentem orvoshoz aktil duot irt, mar4napja szedem de semmi javolas. minden ejszakaraz a hideg. mikorfog hatni 1hetmulva kellvisszamenni. lehez hogy nem fogom kibirni. koszonettel

Kedves Kérdező!

A diagnózis ismeretében a bőrgyógyász vagy sebész tud segíteni Önnek. Menjen vissza akár korábban is az orvoshoz.
a szerk.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink