Weborvos.hu
  • Pollen
    • Évről évre súlyosbodhatnak az allergiások tünetei

      Évről évre súlyosbodhatnak az allergiások tünetei

    • OKI: Másodfokú riasztás a parlagfű miatt

      OKI: Másodfokú riasztás a parlagfű miatt

    • OKI: már tüneteket okoz a parlagfű

      OKI: már tüneteket okoz a parlagfű

  • utazás
    • Egzotikus utazás egzotikus betegség nélkül

      Egzotikus utazás egzotikus betegség nélkül

    • Kockázatos az utazás az oltások nélkül

      Kockázatos az utazás az oltások nélkül

    • Utazást tervez? Erre mindenképpen gondoljon!

      Utazást tervez? Erre mindenképpen gondoljon!

  • napártalom
    • A napégés meggyógyul, a hatása megmarad

      A napégés meggyógyul, a hatása megmarad

    • Milyen szempontok szerint válasszunk naptejet?

      Milyen szempontok szerint válasszunk naptejet?

    • Rendszeresen kell használni a fényvédőt

      Rendszeresen kell használni a fényvédőt

Zúghat-e e miatt a fülem?

Orvos válaszol Szerző:

Prenessa 4mg vérnyomáscsokkentő pirulát szedek.A mellékhatásai között ott van a fül zúgás.Lehet ettől?Mit tegyek?

Kedves Kérdező!

A betegtájékoztató és a kezelőorvos véleménye irányadó a kérdésben. Egyeztessen vele, hogy esetleg - az állapota ismeretében - más termék szóba jöhet-e?
a szerk.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink