28-án délben lejár a közönségdíj-szavazási határidő, csak egy telefon vagy internetes kattintás!
Interneten november 28-ig, telefonon 29-ig lehet még szavazni arra, hogy a A Prima Primissima Alapítvány és a társadalmi tanácsadó testület kiválasztotta Prímák közül ki legyen 2011-ben a közönségdíjas. A harminc kiválóság között a Magyar Tudomány kategóriában Buda Béla orvos-pszichológus, Hangody László egyetemi tanár, ortopédsebész és Kroó Norbert akadémikus, fizikus, kutatóprofesszor jelölt a Primissima díjra, s egyben a közönségdíjra.
Mint ismeretes, a Prima Primissima Díjat Demján Sándor a Vállalkozók Országos Szövetségének (VOSZ) támogatásával alapította 2003-ban. Célja a magyar értelmiség eredményeink megőrzése, a hazai tudomány, művészet és kultúra fejlesztésének erősítése. Az alapítványi formában felajánlott és tíz évre szóló több mint két milliárd forintot évente osztják ki a kiemelkedő tevékenységet felmutató nyertesek között.
A Prima Primissima Alapítvány és a társadalmi tanácsadó testület a jelöltek listájáról titkos szavazással választ ki három-három Primát tíz kategóriából. A 3-3 Prima egyúttal ismét jelölt is: a Magyar Vállalkozók Napján titkos szavazással derül ki a kategóriák Primissimáinak és a Közönség- Primissimájának névsora. A harminc nevet tartalmazó nyilvános listáról a nagyközönség telefonos és internetes szavazással választhatja ki a közönségdíjast.
Szavazni telefonon és SMS-ben (csak személyekhez kötött telefonszámokon) lehet, valamint interneten, a díj honlapján keresztül.
A telefonos – beleértve az SMS-ben történő szavazást is – szavazás határideje: november 28. 12.00
Az internetes szavazás határideje: november 29. 12.00.
Részletek és további információk