• nátha
    • Orrspré-függőség: amikor a megkönnyebbülés újabb problémát okoz

      Orrspré-függőség: amikor a megkönnyebbülés újabb problémát okoz

    • Náthaszezon: erre számíthatunk

      Náthaszezon: erre számíthatunk

    • 9 tipp a nátha tünetei ellen

      9 tipp a nátha tünetei ellen

  • melanóma
    • Drámai mértékben nő a melanomás esetek száma

      Drámai mértékben nő a melanomás esetek száma

    • Fényvédelem, önvizsgálat és tudás: együtt védenek a bőrrák ellen

      Fényvédelem, önvizsgálat és tudás: együtt védenek a bőrrák ellen

    • A Szigeten is keresd a „rút kiskacsát”!

      A Szigeten is keresd a „rút kiskacsát”!

  • egynapos sebészet
    • Polgármesteri nyílt levél: mikor működhet az egynapos sebészet Újbudán?

      Polgármesteri nyílt levél: mikor működhet az egynapos sebészet Újbudán?

    • Egynapos sebészet Pakson: hamarosan újraindulhat az ellátás?

      Egynapos sebészet Pakson: hamarosan újraindulhat az ellátás?

    • A kecskeméti kórház orvosa lett az Egynapos Sebészeti Tagozat elnöke

Szülő nőt szállító mentőautó karambolozott

Hírek Forrás: MTI

A balesetben többen megsérültek, de a mentőben utazó vajúdó asszonynak nem esett baja.

Mentőautó és kisteherautó ütközött kedd délelőtt a 4-es főút (M4-es autóút) Üllő és Gyömrő közötti szakaszán; a balesetben többen megsérültek, de a mentőben utazó vajúdó asszonynak nem esett baja - közölte az Országos Mentőszolgálat sajtóügyeletese a korábbi információkat pontosítva az MTI-vel.

A Pest megyei katasztrófavédelem szóvivője, Csámpai Attila hétfő délelőtt azt mondta, hogy a mentőkocsi az oldalára borult, sofőrje, valamint a kismama, illetve a kisteherautó vezetője is könnyebb sérüléseket szenvedett.

Tóth Karolina, a mentők ügyeletesének tájékoztatása szerint a mentőkocsi megkülönböztető jelzését használva vitte kórházba a szülő nőt, amikor a baleset történt. A kismamának nem esett baja, egy másik mentőautóval juttatták el a kórházba. A mentőápoló karsérülést, a sofőr könnyebb mellkasi sérülést szenvedett, míg a teherautó vezetőjét könnyebb fejsérüléssel ápolják - tette hozzá a sajtóügyeletes, aki a mentőkocsiban keletkezett kárról még nem tudott nyilatkozni. (MTI fotó: Mihádák Zoltán)