Fényvédelem, önvizsgálat és tudás: együtt védenek a bőrrák ellen

• Egynapos sebészet Pakson: hamarosan újraindulhat az ellátás?

Egynapos sebészet Pakson: hamarosan újraindulhat az ellátás?

Egy év alatt több mint 3000 műtét a kecskeméti egynapos sebészeten

Dia Euro 2013: Magyarország a bajnok

Lapszemle Forrás: Nemzeti Sport

Magyarország megnyerte a cukorbetegek részére megrendezett Dia Euro 2013 futballtornát.

Minden előzetes várakozást felülmúlva Magyarország megnyerte a cukorbetegek részére megrendezett Dia Euro 2013 futballtornát a horvátországi Zárában (Zadar). A Hevesi Tamás vezette csapat (Brondics Péter, Czernai Gábor, Földvári Dániel, Kása Imre, Kurucz Gábor, Nagy János, Sándor Balázs, Tillinger Boldizsár, Tordai Vince) a döntőben hatméteresekkel győzte le Portugáliát - írta a Nemzeti Sport. A torna legjobb játékosának a hat gólt szerző Czernai Gábort választották meg.

Nem sokkal a döntő előtt Hevesi Tamás kapitány az utolsó megbeszélésen elmondta, a céljukat már régen elérték, minden meccs ajándék, úgyhogy senki se merjen szomorú lenni, ha esetleg nem nyernek. Még az elődöntőnél is jobb hangulatban kezdődött a finálé. A portugálokat támogatták a horvát szurkolók, de a mieink mellett a szlovákok, románok és a lengyelek is felsorakoztak. A 3. perc végén vezetést szerzett a portugál válogatott, a közepes erejű lövésbe Nagy János csak beleért. A 10. percben aztán újabb gólt kapott a magyar csapat. Szerencsére fél perc múlva gyönyörű passzjáték után Czernai Gábor szépített, így ismét egy gól volt a hátrány (1–2). Folytatás