• nátha
    • Fújd ki rendesen! Minden a nátháról

      Fújd ki rendesen! Minden a nátháról

    • Alvadásgátló mellett a nátha terápiája sem egyszerű

      Alvadásgátló mellett a nátha terápiája sem egyszerű

    • A felsőlégúti nyavalyák könnyen megkeseríthetik a karácsonyt

      A felsőlégúti nyavalyák könnyen megkeseríthetik a karácsonyt

  • melanóma
    • Ismeri a melanoma 15 rizikófaktorát?

      Ismeri a melanoma 15 rizikófaktorát?

    • A mesterséges intelligencia az anyajegyszűrésben

      A mesterséges intelligencia az anyajegyszűrésben

    • Segítenek a szűrőkampányok a melanoma felismerésében

      Segítenek a szűrőkampányok a melanoma felismerésében

  • egynapos sebészet
    • Duplájára nőtt az egynapos sebészeti ellátások aránya

      Duplájára nőtt az egynapos sebészeti ellátások aránya

    • Két és félszer több az egynapos műtét a győri Petz-kórházban

      Két és félszer több az egynapos műtét a győri Petz-kórházban

    • Egynapos ellátási egységet adtak át a pécsi szívcentrumban

      Egynapos ellátási egységet adtak át a pécsi szívcentrumban

Cicamica

Orvos válaszol

Üdvözlöm! Én egy 15 éves lány vagyok és azzal a panasszal fordulok önhöz,hogy napok óta fáj a szívem és gyógyszert is szedek betalock zok a neve...

... Ezt a magas pulzusomra irták fel. És már kb 2 éve szedem ezt a gyógyszert. De amióta szedem a pulzusom rendben van csak elég sűrűn érzem azt h fáj a szivem. Meg olyan érzéseim vannak mintha kihagyna egy ütést a szivem.és már kezdek félni mert nem tudom hogy mitől lehet ez.


VÁLASZ


Kedves Olvasó!

Kezelőorvosával egyeztessen, mert a vényköteles gyógyszer arra utal, hogy Ön kezelt beteg. Mindenképpen kontrollra jelentkezzen nála!
a szerk.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink