• nátha
    • Fújd ki rendesen! Minden a nátháról

      Fújd ki rendesen! Minden a nátháról

    • Alvadásgátló mellett a nátha terápiája sem egyszerű

      Alvadásgátló mellett a nátha terápiája sem egyszerű

    • A felsőlégúti nyavalyák könnyen megkeseríthetik a karácsonyt

      A felsőlégúti nyavalyák könnyen megkeseríthetik a karácsonyt

  • melanóma
    • Ismeri a melanoma 15 rizikófaktorát?

      Ismeri a melanoma 15 rizikófaktorát?

    • A mesterséges intelligencia az anyajegyszűrésben

      A mesterséges intelligencia az anyajegyszűrésben

    • Segítenek a szűrőkampányok a melanoma felismerésében

      Segítenek a szűrőkampányok a melanoma felismerésében

  • egynapos sebészet
    • Duplájára nőtt az egynapos sebészeti ellátások aránya

      Duplájára nőtt az egynapos sebészeti ellátások aránya

    • Két és félszer több az egynapos műtét a győri Petz-kórházban

      Két és félszer több az egynapos műtét a győri Petz-kórházban

    • Egynapos ellátási egységet adtak át a pécsi szívcentrumban

      Egynapos ellátási egységet adtak át a pécsi szívcentrumban

nektarin96

Orvos válaszol

Tisztelt Hölgyem, Uram!

Kérem véleményüket, illetve a segítségüket az alább leírt problémánkkal kapcsolatban. A vőlegényemmel a szexuális együttlétünk során a visszatartott orgazmusa miatt, amikor megállunk utána nem merevedik meg a hímvesszője kellő mértékben...

... hogy folytatni tudjuk az együttlétünket. Amennyiben nem tartja vissza az orgazmusát akkor elég hamar pár perc alatt eltudna élvezni. Mind a ketten kívánjuk egymást így nem ez lehet a probléma forrása. Egy hónappal ezelőtt három féle vérnyomáscsökkentő gyógyszert szedett ami miatt elképzelhető merevedési zavar. A gyógyszereket lecsökkentették és már csak egyet kell szednie, de a probléma még mindig fenn áll. Tudomásom szerint vannak olyan kenőcsök amiket ha a hímvesszőre kenünk akkor elég merevedést okoznak. Gondolkodtunk szexológuson is,de még csak 40 évesek vagyunk és 4 hónapja vagyunk együtt így ezt a lehetősége a legutolsók között hagynánk.
Tisztelettel és köszönettel:
nektarin96


VÁLASZ


Kedves Olvasó!

A kezelőorvossal egyeztessék a gyógyszer esetleges mellékhatásait, kiürülési idejét a szervezetből. Ez lehet az első lépés. Ha továbbra is megmarad a probléma, akkor szakorvosi vizsgálatra, majd esetleg pszichiáter segítségére vagy szexológus tanácsaira lehet szükség (először érdemes a szervi okokat kizárni és utána a lelki problémát is feltárni).
a szerk.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink