• Ónodi-Szűcs
    • Ónodi-Szűcs: több fejlesztés, magasabb bér

      Ónodi-Szűcs: több fejlesztés, magasabb bér

    • Teljesítmény helyett eredményalapú finanszírozás

      Teljesítmény helyett eredményalapú finanszírozás

    • Számvetés az Arénában: Ónodi-Szűcs Zoltán

      Számvetés az Arénában: Ónodi-Szűcs Zoltán

  • EBP
    • Mitől lesz szuper a szuperkórház?

      Mitől lesz szuper a szuperkórház?

    • Rákosmente rendelőjét is fejlesztik

      Rákosmente rendelőjét is fejlesztik

    • EBP: Fejlesztik a nagykátai rendelőintézetet

      EBP: Fejlesztik a nagykátai rendelőintézetet

  • EESZT
    • Nem elég rugalmas  az e-recept

      Nem elég rugalmas az e-recept

    • Hekkerek tarolták le a lett egészségügyi rendszert

      Hekkerek tarolták le a lett egészségügyi rendszert

    • EESZT - az egészségügyi ellátás új dimenziója

      EESZT - az egészségügyi ellátás új dimenziója

Nagyon fájt a hátam!

Orvos válaszol 2014.03.17 10:14 Szerző: Dr Alföldy Ferenc professzor

Ibandronsav Sandoz 3mg/3mloldatos injekciót kaptam csontritkulásra.1 nap múlva annyira fájt a hátam...

... hogy alig tudtam felkelni. Kérdésem,hogy okozhatta-e az injekció ezt a fájdalmat.? Aflamin segítségével 3 nap alatt jól lettem,de most félek ,ha abbahagyom az Aflamint ,újból fájni fog.


VÁLASZ


Az említett gyógyszer mellékhatásai között fel vannak sorolva az ízületi-, izom-, hátfájdalom is, tehát lehetséges a gyógyszer okozta mellékhatás.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink