• Ónodi-Szűcs
    • Ónodi-Szűcs: több fejlesztés, magasabb bér

      Ónodi-Szűcs: több fejlesztés, magasabb bér

    • Teljesítmény helyett eredményalapú finanszírozás

      Teljesítmény helyett eredményalapú finanszírozás

    • Számvetés az Arénában: Ónodi-Szűcs Zoltán

      Számvetés az Arénában: Ónodi-Szűcs Zoltán

  • EBP
    • EBP: Fejlesztik a nagykátai rendelőintézetet

      EBP: Fejlesztik a nagykátai rendelőintézetet

    • EBP: fejlesztik a monori szakrendelőt

      EBP: fejlesztik a monori szakrendelőt

    • Új ellátások is lesznek a megújuló szakrendelőben

      Új ellátások is lesznek a megújuló szakrendelőben

  • EESZT
    • Hekkerek tarolták le a lett egészségügyi rendszert

      Hekkerek tarolták le a lett egészségügyi rendszert

    • EESZT - az egészségügyi ellátás új dimenziója

      EESZT - az egészségügyi ellátás új dimenziója

    • Merre tovább Elektronikus Egészségügyi Tér?

      Merre tovább Elektronikus Egészségügyi Tér?

oposszum

Orvos válaszol 2014.12.18 08:06 Szerző: Dr Alföldy Ferenc professzor

Jonapot! Edzések után (focizom) a jobb lábfejemnél és a bokámnál ki szoktak dudorodni az erek és fáj is. Ez a tulterhelés miatt van vagy komolyabb oka is lehet? (17 éves vagyok)

Az erek kitágulása a terhelés természetes velejárója. Azt nem tudom vizsgálat nélkül eldönteni, hogy valóban az ér fájdalmáról vagy a környezet fájdalmáról van-e szó. A visszerek rendszerint hasonló esetekben nem szoktak fájdalommal reagálni.

Lapszemle

Legolvasottabb cikkeink