...30-40 számoltam, majd napközben is ásítozott, most már éjszaka álmában is ásítgat, ilyenkor felébred, forgolódik, nagyon nyugtalanul alszik az utóbbi időben. Kértünk vérvételt a körzeti orvostól, az alábbiakat nézték, és mindent rendben találtak. (nátrium,kalcium,kálium,klorid,anorganikus foszfor,vas,vastelítés,alk.foszfatáz,got,gpt,gammagt,éhgyomrivércukor,karbamid,hugysav,bilirubin,trombocita,összfehérje,fvs,vvt,hgb,htk,mcv,mch,mchc,karéjozott,,eozinofil,bazofil,monocita,limfocita)
Jártunk tüdőgyógyásznál, mert baloldali főhörgő szűkülete van, de a Doktortúr szerint nincs összefüggésben vele, mert teljesen tiszta a levegővétele.
Az állandó gyógyszere a flixotid (2*2puff) és motilium (2*fél) kreon(3*fél kapszula)
Az utóbbi 3 napban adtam Neki napi fél magneb6-ot, mert éjszakánként görcsölt a lába, a magneb6 hatására kb 6 órára megszünt az ásítás, de utána folytatódott.
Kérem segítsenek mit tegyünk !
Üdvözlettel
VÁLASZ
Még jó lenne egy ideggyógyásznak megmutatni, hogy biztosan minden szervi betegség kizárható legyen.
Üdvözlettel dr.Sebő Zsuzsanna
További kérdések-válaszok és cikkek a témában az alábbi kulcsszóra kattintva olvashatók